К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

ОСЬ І МИ УЖЕ – І ВЕТЕРАНИ!

Про «акул» пера, об’єктиву та мікрофонуУ рамках святкування 70-річчя Перемоги над нацизмом у прес-центрі Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України вшанували активних журналістів-ветеранів війни і праці. Дехто із обпалених полум’ям війни прибув сам, дехто попросив родичів, щоб отримати «Лист Пошани» і значок «Ветеран журналістики». До речі, така ініціатива зародилася вперше в Україні ще чотири років тому саме у Дніпропетровську. Відзнаку вручають кращим із кращих, хто у журналістиці пропрацював не менше 25 років.

Перед присутніми виступив голова обласної організації НСЖУ О.С.Ковальчук. Він проінформував про останні новини на журналістській ниві не тільки Придніпров'я, а й України в цілому. При цьому Олексій Семенович наголосив, що багато колег продовжують активну працю чи то на журналістській, чи на літературній нивах.

Кожному приємно було зустрітися в урочистій обстановці, а потім вільно поспілкуватися, адже далеко не в усіх існують тісні контакти один з одним, хоча у переважній більшості всі між собою знайомі, бо не один десяток років працювали на спільному інформайному полі.Создан 12 мая 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником