К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «УНІКАЛЬНІ ЛЮДИ ПРИДНІПРОВ'Я» ПІД ДАХОМ СПОНСОРА
У Дніпровській обласній раді відбулася презентація книги Бориса КОВТОНЮКА «Унікальні люди Придніпров'я» за участю її героїв. Провів захід радник голови облради Руслан БУЛЕНОК. Сюди були запрошені близько третини героїв, які проживають у Дніпрі або неподалік, представники ЗМІ та інші прихильники творчості. В інших регіонах книги в урочистій обстановці передбачено вручити пізніше.

У книзі понад шістдесят ілюстрованих нарисів, що об'єднані у розділи: «Колекціонери», «Від колекції – до музею», «Майстри», «Диво-садиби», «Екстремали», «Окрилені Музою», «Особистостям немає ліку». В останній ввійшли ті, хто не потрапив у попередні, а про них варто сказати. Кожен герой книги відповідає умові: перший, кращий, єдиний в області, або ж унікальний. Багато досягли всеукраїнського, європейського і світового рівнів.

Серед тих, хто подолав планетарний рубіж, Микола МАКОВІЙ із Кривого Рогу, який провів найбільше часу у полярних експедиціях, побувавши в Антарктиді та Арктиці 15 разів; Сергій ГОРДІЄНКО із Дніпра – мандрівник-одиночка, який досліджує техніку і психологію виживання цивілізації та міграційні процеси, одиночне виживання в екстремальних умовах, на рахунку якого 160 тисяч кілометрів, пройдених без застосування авто-технічних засобів – лише пішки, на лижах і каяку; нарис «Сім'я чемпіонів світу» розповідає про уславлених дніпровських скелелазів Сєріка КАЗБЕКОВА, його дружину Наталію ПЕРЛОВУ, доньку Євгенію КАЗБЕКОВУ, тещу Валентину КУРШАКОВУ; криворізький каскадер Віталій БОНДАР, засновник єдиної в Україні групи авто-мото-родео «Торнадо», відомий багатьма рекордами, у тому числі, з нагоди 50-річчя закінчення Другої світової війни він здійснив супер-марафон довжиною 2025 кілометрів із Києва до Лондона, стоячи на мотоциклі на рівні сидіння з українським державним прапором, не торкаючись керма руками; Народний художник України скульптор Володимир НЕБОЖЕНКО створив найкращий пам'ятник молодому Тарасу Шевченку, встановлений у центрі обласного центру; Володимир СОРОКА – засновник унікального спортивно-оздоровчого журналістського центру «Тригол», що активно діє чверть віку при обласній організації НСЖУ.

Неординарне видання побачило світ за підтримки обласної ради, зі вступним словом її голови Гліба ПРИГУНОВА.

          Книга надрукована у ТОВ «Баланс-Клуб» у сувенірно-подарунковому варіанті порівняно невеликим накладом – 370 примірників. Співавтор фото Людмила КОВТОНЮК, дружина, ведуча сайту «ДОГО «Краєзнавче товариство «РІДНОКРАЙ». Неординарне видання вже набуло неабиякого резонансу далеко за межами Придніпров'я, тож гостро постало питання про перевидання масовим тиражем, оскільки подібного не було ні в області, ні в Україні, щоб книга потрапила у комунальні і приватні бібліотеки, навчальні заклади, можливо навіть за рахунок добровільних внесків. Зараз ці питання вивчаємо, обговорюємо, збираємо пропозиції тощо. Долучайтесь!

 Создан 14 сен 2017  Комментарии       
Всего 2, последний 1 год назад
galushkivka 16 сен 2017 ответить
Хорошая книга, но только в ней есть неточности по хутору Галушковка.. жаль что автор не изучил эту тему...galushkivka.com
Евген Погорілий 18 дек 2017 ответить
Знаю унікальну нашу жінку, яка прославляє Дніпропетровщину!
Дам Вам матеріал про неї.
Ось вона на ФБ:
https://www.facebook.com/your.username1356?ls

t=100002268133859%3A100002113448537%3A1513592

652

http://rudana.com.ua/news/legendarna-kryvoriz

hanka-nataliya-mudryk-stala-zhinkoyu-iii-tysy

acholittya

https://www.0564.ua/news/431802
https://tsn.ua/video/video-novini/ponad-200-t

isyach-ukrayinciv-zmogli-potrapiti-do-knigi-r

ekordiv.html?utm_source=page&utm_medium=relev

antvideo

http://fakty.ua/251113-11-kratnaya-chempionka

-ukrainy-natalya-mudrik-odnazhdy-ya-reshila-d

okazat-chto-dazhe-invalid-mozhet-dobitsya-usp

eha

Дякую Вам!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником