К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

ВРУЧЕННЯ КНИГИ «УНІКАЛЬНІ ЛЮДИ ПРИДНІПРОВ'Я» НА ЕТНОФЕСТИВАЛІ «ПЕТРИКІВСЬКИЙ ДИВОЦВІТ»
В рамках 10-го ювілейного обласного фестивалю «Петриківський дивоцвіт» вручено 5 книг «Унікальні люди Придніпров'я» героям її нарисів із Приорілля та дніпровському історику Віктору ВЕКЛЕНКУ, який створив на базі власної колекції найбільший в Україні і на пострадянському просторі музей натільних хрестів, що діє в етноцентрі «Козацький хутір «Галушківка» Петриківського району. Двоє інших – Микола ДЕКА та Анатолій ЛАМЗА – потрапили у розділ «Диво-садиби». Перший у селі Мала Петриківка разом із сім'єю із двох старих відреставрованих родинних хат, власноруч оформлених петриківським розписом, створив унікальний комплекс, назвавши його Миколиним хутором, а другий став засновником відомого в Україні етно-хутора «Козацька Січ» у Галушківці, що на околиці села Гречане Петриківського району.

Із сусіднього райцентру Царичанка почесне місце у розділі «Майстри» посіли Ганна КУЗНЄЦОВА – добре відомий на Придніпров'ї і далеко за його межами майстер по відродженню родинної вишиванки, чим займалися і займаються щонайменше шість поколінь по її жіночій лінії, та Григорій ЯЦЕНКО – унікальний творець картин… із дерева.

Книги вручив автор Борис КОВТОНЮК. Передбачено аналогічні заходи у Кривому Розі (можливо, разом із Нікопольським регіоном) та в Покровському, де в районі проживає чотири герої, а ще один – у сусідній Васильківці, але його основна діяльність, чому став героєм, зафіксована на Покровщині.Создан 16 сен 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником