К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

 

Єдиний вихід із кризи

УРЯД – ПОЗАПАРТІЙНИЙ!Суспільно-політична криза в Україні спровокована не тільки владою, а й системою, на верхівці якої опинилася нинішня влада. Втім, скільки б разів ми не міняли владу, мало що зміниться. Значить – треба міняти систему. Про це мої однодумці вже говорять не один рік. Про це я не раз писав і у своїх статтях, насамперед, «Програма дій українського народу з 2012 року» (2011), що є на сайті «Козацька муза Бориса Ковтонюка» та інших, а також у книзі «Січеславщина козацька. Учора, сьогодні, завтра» (2013).

Перші кроки, які треба зробити сьогодні, – сформувати позапартійний уряд із фахівців, а не політиків, і дати йому можливість попрацювати один рік, а потім щоб відзвітувалися у парламенті і ЗМІ не тільки прем’єр-міністр, а й кожен міністр. Якщо результати будуть позитивні, то продовжити термін роботи кожного зокрема – в залежності від ситуації і виробленому новому Закону про Уряд, де чітко повинно бути прописано технологію не тільки про відставку уряду, а й окремих міністрів та їхню відповідальність.

За цей час необхідно розробити абсолютно новий Закон про вибори у парламент і місцеві органи самоуправління не за партійним, а за фаховим принципом і найбільшою довірою населення в даному окрузі. При розробці такого Закону широко залучити громадськість. Щодо формування парламенту, то є пропозиція зменшити його кількість до 250-300 депутатів.

Окрім того, немає смислу, щоб усі народні депутати проживали у Києві, а щоб вони працювали над законами на місцях і приїжджали періодично до столиці для ухвалення найважливіших документів після публічного обговорення. Не потрібні нам закони, які робляться спідтишка, терміново приймаються провладною більшістю і потім провокують напругу у суспільстві. Постійно у Києві може працювати лише Президія парламенту із представників усіх областей та АРК.

Щодо Основного Закону – Конституції України, то потрібні кардинальні зміни. В основу треба покласти Звичаєве Право українського народу. Звичаєве Право будь-якого народу наближене до реалій і, практично, виконується, на відміну від нинішнього, без примусу.

Майже всі закони в Україні не відповідають прагненням нашого народу, тому багато з них повинні бути доповнені і змінені. Лише так ми досягнемо спокою і благополуччя всіх громадян України.

Не треба допускати, щоб українець з однієї партії, чи безпартійний, дивився на українця з іншої партії, як на ворога. Партії з часом повинні канути у вічність, оскільки в основі їх лежить антинародний принцип – розділяй і володарюй. Тож повернення до Звичаєвого Права українського народу сприятиме не тільки стабілізації в державі, оскільки всі закони будуть написані в інтересах народу, а не купки людей для власного збагачення, а відтак і нищення нашої державності, за яку вже пролито немало крові.

«Закон – один для всіх», – таке ми часто чуємо сьогодні навіть від тих, хто прикриваючись цим гаслом, є першим порушником. Жити ж під захистом справедливих законів, практично, хочуть усі нормальні люди. Такими законами можуть бути лише ті, що написані на основі Звичаєвого Права.Создан 29 янв 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником