К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

 

ЧИ ПРАВДА, ЩО ЧЛЕНИ «БЕРКУТУ» СТАЮТЬ ІМПОТЕНТАМИ?

Коментар спецпропагандистаВ Інтернеті широко розповсюджується заклинання характерників: вони роблять так, що члени «Беркуту» стають імпотентами. Чи правда це? Правда! Я міг би на цю тему написати цілий трактат, але – не час. Зупинюсь лише на найважливіших моментах. Як спецпропагандист (пропаганда на війська і населення противника) добре знаю ціну влучного слова і його вплив на маси в цілому і кожного зокрема. Інколи слово може зробити для перемоги більше, ніж багатотисячна армія.

Оскільки в Україні йде справжня війна – ллється кров, зникають люди, за грати кидають лише за те, що українці хочуть кращого життя, ніж їм запропонувала купка тих, хто безсоромно їх же обікрав і намагається обкрадати і надалі, то потрібно використовувати й такі засоби, як характерництво.

Багато людей до кінця не розуміють, хто ж такі характерники. Наприклад, про козаків-характерників написано чимало, але далеко ще не достатньо і не завжди аргументовано з наукової точки зору розкривається суть характерництва. Коротко розповім історію із своєї родини. Мій прадід по матері Панас Квітка, якому я присвятив перше в Україні дослідження козацтва з позиції Звичаю та Звичаєвого Права українського народу «Січеславщина козацька. Учора, сьогодні, завтра», був яскравим представником характерників – ясновидцем, цілителем (цілий спектр засобів – від природних до психологічних). Свого часу Панас Іванович двічі лікував ватажка найбільшого на планеті повстанського селянського руху у ХХ столітті Нестора Махна, у тому числі на початку 1920 року від тифу.

Тепер розглянемо лише одну грань характерництва – психологічну. Відомо, що не тільки слово, а й думка – матеріальні. Якщо їх направити цілеспрямовано на людину, чи групу людей, то вони діють так, як того хоче відправник. Це один із дев'яти найпотужніших способів гіпнозу – навіювання. Навіювання використовується і в міжнародній та внутрішній політиці, навіть у конкурентній виробничій боротьбі тощо. Якщо прийомам гіпнозу можна навчитися (первинні задатки є майже у кожної нормальної людини) за спеціальною технологією, зокрема, на кафедрах психотерапії у медичних вузах, то характерництво – це дар Божий. Ним інколи володіють люди, які ніколи не навчалися грамоті.

У цей критичний момент, чесно кажучи, я схвалюю психологічну атаку українських характерників – нехай краще сотні чи тисячі беркутівців (можна б і не тільки їх) стануть імпотентами (духовними вони вже стали давно, бо то – люди-роботи), ніж страждатимуть і надалі мільйони українців. Про їх реабілітацію і повернення до нормального життя можна говорити пізніше – після перемоги над темними силами.

 

Борис КОВТОНЮК, журналістСоздан 30 янв 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником