К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

 

НАРОДОВДАДДЯ – ЯК ЙОГО РОЗУМІЮТЬ РЕГІОНАЛИ, КОМУНІСТИ, «ДЕМОКРАТИ» І, ВЛАСНЕ, САМ НАРОД

Позиція «маленького українця»Сьогодні про народовладдя (і навіть зміну Системи!) під тиском народного гніву улесливо заговорили й деякі регіонали. Комуністи, правда, на словах про це кажуть давно, хоч їм, практично, вже віри немає. «Демократи» та інші партійні лідери, які нині переважно знаходяться в опозиції, теж у більшості своїй виступають від імені народу.

А що ж хоче сам народ в цілому? Мені, «маленькому українцю», (пам’ятаєте, хто нас так назвав) легко говорити про те, що не влаштовує у буденному житті і чому, бо принципово ніколи не був членом жодної політичної партії, розуміючи, що кожна із них вносить розкол у загальні прагнення народу та служить інструментом для випускання пари у найкритичніші моменти історії. Тож, насамперед, поговоримо про те, що хочуть мільйони співгромадян держави, де живемо.

Далеко ходити не будемо. Звернемося ще раз до досліджень всесвітньо відомого вченого Дейлі Карнеги. Кожній людині для нормального життя потрібно їжа, одяг, житло, робота, задоволення духовних потреб, сексуальна любов, повага оточуючих, без чого життя не буде комфортабельним. Тепер розглянемо кожен пункт зокрема.

Чи забезпечує нинішня Система усіх нас високоякісною їжею? Однозначно – ні! Це навіть немає смислу і розшифровувати. Чи дає можливість Система мати одяг і взуття таке, як того хоче кожен із нас? На це – у кожного своя відповідь. Чи здатна Система забезпечити кожного таким житлом, яке б він хотів? Теж нехай кожен дасть свою відповідь.

Чи здатна Система усіх співвітчизників забезпечити роботою, що дасть можливість підняти на високий рівень попередні три пункти найнеобхіднішого у житті? Не треба навіть наводити статистичні дані про безробіття та життя за межею бідності – факти на кожному кроці.

Чи дає можливість Система задовольняти духовні потреби? Навіть смішно говорити про це при масовому зубожінні народу. Щодо сексуального задоволення, то справа суто інтимна і не має права на масове обговорення, але те, що Система сприяє розповсюдженню розпусти, то це говорить не на її користь.

А як відносно поваги оточуючих? Вас поважають? Хто? За що? Чесно. Аналізуйте самі. Якщо хоч один із названих основних пунктів випав із найголовнішого життєвого ланцюжка, то людина не почуває себе комфортно. А хто з нас не мріє (не мріяв) бути Людиною! Де ж вихід?

Я тут теж не буду оригінальничати, а в котрий раз повторю те, про що не раз говорив раніше. Тож знову подаю витяг із своєї статті «Програма дій українського народу з 2012 року» (2011), опублікованій на сайті «Козацька муза Бориса Ковтонюка» та деяких інших (окремі з них на вимогу ззовні її зняли), а також у книзі «Січеславщина козацька. Учора, сьогодні, завтра» (2013).

Якраз цей витяг і становить серцевину статті, куди покладені основні принципи курсу до заміни нинішньої Системи – це Головні норми Звичаєвого Права українського народу. Вони вже взяті на озброєння людьми, які хочуть кардинальних змін, а не ретуші Системи. Головні норми масово обговорювалися представниками козацьких і громадських організацій у Жовтих Водах, Нікополі, Дніпропетровську, Львові, Києві і з кінця 2011 року взяті для масового розповсюдження і впровадження у життя. За висновками незалежних від влади експертів – такій Програмі немає альтернативи.

Тож іще раз нагадую серцевину Програми, що вже заволоділа душами мільйонів українців та інших громадян.


Розділ І.ЗВИЧАЄВА СИСТЕМА ВЛАДИ – ДИКТАТУРА НАЦІЇ (найвища форма народовладдя)

1.Звичаєва система влади основується на принципі верховенства Права та волі народу-нації.

2.Народ-нація обирає владу на всіх рівнях, контролює та має право відкликати і притягувати до відповідальності. На першому рівні діє Коло та Віче - пряме народовладдя.

3.Влада є обов`язково змінюваною: з влади – у народ.

4.Нація, відповідно закону, диктує владі свою волю. Головна функція влади – виконувати волю нації.

5.Право і закони, зміни і доповнення до них дає виключно народ-нація.


Розділ ІІ. ЕКОНОМІЧНА СИСТЕМА

1.Земля, усі природні багатства, надра, ліси і води є національно-державною власністю. Територіальна громада виступає користувачем закріпленої за нею, відповідно закону, території.

2.Земля не купується і не продається, а надається в оренду у розмірах та на термін, визначених законом. Земля під приватне житло надається у власність з правом купівлі – продажу.

3.Селяни самі визначають форму господарювання – індивідуальну чи колективну, кооперативну.

4.Велика промисловість, важливі підприємства, транспорт, велика торгівля, надприбуткові сфери економіки є національно-державною власністю. Мала промисловість, середня і дрібна торгівля, середній і дрібний бізнес є кооперативним та приватним.

5.Банківська система є національно-державною власністю. Капітал знаходиться під державним контролем.

6.Трудові колективи на національно-державних підприємствах приймають пряму і безпосередню участь в управлінні цими підприємствами. 7.Іноземний капітал може залучатися лише державою, при потребі, з застереженням національних інтересів. Іноземні юридичні та фізичні особи не можуть бути власниками землі та підприємств.


Розділ ІІІ. ІНШІ НОРМИ

1.Ідеології і організації, які заперечують Звичаєве Право та проводять антидержавну і антинаціональну діяльність, забороняються.

2.Українська мова є єдиною державною мовою і домінуючою в суспільстві. 3.Неухильне дотримання народних моральних норм - пошана до старших, пошана до жінки і матері, заборона сексуальних збочень та ін. 4.Збереження расово-етнічної приналежності української нації. Заборона колонізації України чужинцями.

5.Одностанове, безкласове суспільство. Розподіл суспільних функцій відбувається відповідно бажань та здібностей, в умовах рівних можливостей і на конкурентній основі. Соціальний статус не передається по спадковості.

Такій Програмі ніколи не заперечать нормально думаючі українці, яких сьогодні намагаються масово залякати, збити з пантелику, напустити в очі туману, поманити то в бік Росії, то в бік Євросоюзу, пообіцявши «золоті гори», а замість них – удавку на шию у формі кредитів, які ведуть країну у прірву.

Зрозуміло, що в один день Систему не змінити, але в цьому напрямку треба рухатися впевнено, настирливо і безкомпромісно. Ситуацію можуть змінити не партійні лідери, а народ. Партійні лідери лише розділяють український народ – це очевидно кожному, але це основа нинішньої Системи! Українці стоять по обидва боки барикад. Кому це вигідно? Теж Системі.

Тож як будемо міняти її – в угоду регіоналів, комуністів, «демократів» та інших неназваних партійних поводирів, чи для потреб усього українського народу? Ще раз повернемося до досліджень старика Карнеги. Чи зможе Україна забезпечити себе високоякісною і в достатній кількості їжею? Споконвіку вона була «житницею» Європи. Тільки зараз нас перетворили у «нездатних» самим господарювати.

Чи зможе Україна забезпечити себе нормальним одягом і взуттям? У нас достатньо майстрів для цього. Потрібно лише відновити виробництво. Чи зможе Україна будувати у достатній кількості житло? Проблем у цьому не було і не повинно бути – для цього є достатньо ресурсів.

Чи зможе Україна забезпечити своїх громадян роботою – гідною для життя? Так, але при зміні Системи. Чи може українська держава сприяти духовним потребам своїх громадян? Лише при зміні Системи. Щодо сексуальної любові держава повинна стояти на охороні різних збочень і розпусти.

Чи поважаємо ми один одного і чи поважають нас близькі і далекі сусіди? Поважають тих, хто творить власну державу для власного народу, а не тих, хто є підстилкою для облудного державотворення. Підстилку, як непотріб, відсунуть, а то й викинуть. Чи поважатимуть нас наші нащадки, якщо ми не поважаємо самі себе?

Особливо варто наголосити на фінансовій системі. Деякі політичні лідери аж із горла лізуть, щоб переконати українців, що кредити треба брати, брати і брати, бо без них, мовляв, не обходиться майже жодна країна. Ви для себе чи своєї сім'ї позичатимете гроші, та ще й під проценти, коли знаєте, що можна обійтися і без них?

Чи хочете жити на широку ногу – ходити по ресторанах, їздити по шикарних курортах, купляти найдорожчі авто та інше за рахунок кредитів, які не в змозі ніколи погасити? Коли настане час виплати, то чим розплачуватиметесь перед кредиторами?

Саме на це і розраховує МВФ та деякі інші кредитори, бо знають, що замість американських доларів, які матеріально (навіть не золотом) підкріплені лише 9 відсотками (!), можна в України ще забрати і її найдорожче багатство – землю, залишки великих державних підприємств, а волелюбний народ винищити, решту перетворити у німих рабів.

І всьому цьому сприяє сьогоднішня антинародна Система!Создан 31 янв 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником