К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

УКРАЇНА МАЄ ЗБРОЮ МАСОВОГО ВРАЖЕННЯ

Відступати нікуди – пора діяти!Україна знову в небезпеці. На терези кинуто не тільки чергове поневолення одного з найбільших європейських народів, а й знищення його декларованої державності. У цей трагічний час кожен із нас повинен чітко усвідомити – на нашій споконвічній землі повновладними господарями повинні бути лише ми самі, а не будь-які ближні, чи дальні зазіхальники на чуже добро. Для порятунку і майбутнього процвітання у нас є могутня зброя, якої немає у тих, хто нас перетворює у рабів. Її намагалися знищити всі наші поневолювачі, щоб і сліду не залишилося. Не вийшло! І ніколи не вийде! Ми дуже довго не застосовували наш арсенал, але – час настав! Сильнішої зброї, ніж ідеологія, не було, немає і ніколи не буде.

Це добре розуміють і наші вороги, але їхня ідеологія розлітається у тріски перед нашою, оскільки вона спрямована на захват чужої території і перетворення титульного народу у невільників. При такій подальшій спробі у них горітиме земля під ногами: навіть з чисто військової практики – той, хто наступає втрачає мінімум у чотири рази більше, ніж хто тримає оборону. Ми ж не хочемо проливати свою і чужу кров. Застосувавши нашу зброю масового враження, можна досягти поставленого результату більш-менш безболісно.

Наша ідеологія – Звичаєва. Вона кувалася тисячоліттями: від першого мовленого слова на древніх теренах до сьогодення. Саме ця ідеологія сформувалася на основі Звичаю та Звичаєвого Права українського народу. Говорячи сьогоднішніми словами – на Законі та Законному Праві нашого народу. І відмовитися від свого Права українці не збираються, як би того не хотіли наші поневолювачі.

Як вам подобається настанова: «Хохлы – это народ, которым надо управлять!» А цю ж хворобливу ідею вбивають у голови молоді ті, хто заради наживи намагаються поневолювати й інші народи. Можливо, «хохлами» і можна керувати, але Українцями – ніколи!

«Програма дій українського народу з 2012 року» на базі Головних норм Звичаєвого Права – діє! Вона з кожним днем оволодіває серцями тисяч і тисяч українців. Якщо її сьогодні винести на референдум як серцевину нової Конституції, то, гарантовано, за неї б проголосували не тільки переважна більшість українців, а й усіх громадян України. Альтернативи їй немає! Такий висновок зробили незалежні експерти, серед яких – учені, військові, правоохоронці, козаки, журналісти, політики і багато-багато інших. Щоб ще раз не публікувати її, чи окремі витяги, даю додаткову інформацію: Програма є на різних сайтах в Інтернеті (у тому числі на «Козацька муза Бориса Ковтонюка»), у моїй книзі «Січеславщина козацька. Учора, сьогодні, завтра» – першому в Україні дослідженні козацтва з позиції Звичаю та Звичаєвого Права, починаючи з арійських часів, розповсюджується прихильниками Звичаєвої ідеології за принципом: «Прочитав – передай іншому», широко обговорюється не тільки на майданах і навколо них, а й навіть у віддалених селах.

Нам безперестанку говорять, що треба вирішувати всі спірні питання на переговорах. Абсолютна згода! Залишається лише уточнити – за якими критеріями вести переговори? У «Програмі дій українського народу з 2012 року» все сказано чітко і ясно. Чи згодні наші можновладці і окремі політики та їхні зарубіжні покровителі міняти Систему на тих умовах і затвердити право українців в Основному Законі – Конституції держави? Якщо так – тоді потиснемо один одному руки і, засукавши рукави, приступимо до побудови Української держави. Від цього виграє не тільки наш народ, а й інші.

Поки що бачимо зовсім протилежну ситуацію. Влада, точніше частина її, сама загострює обстановку, приймаючи «драконівські» закони і намагається примусово заставляти їх виконувати, нагнітає негативні емоції, нацьковує одних громадян України на інших. Принцип давно не новий – розділяй і володарюй. Невже нинішня керманичі не розуміють, що такий курс – у прірву? Та заради власної наживи невеличку купку глитаїв це влаштовує.

За прикладами далеко ходити не треба – вони на кожному кроці. Найхарактернішими нині є майдани і антимайдани не тільки в Києві, а й обласних центрах, інколи і в інших великих містах. Не будемо виясняти, за чий рахунок (чи без нього) відбуваються ті і ті – про це вже говорено-переговорено. Важливіше інше – по різні сторони барикад стоять, в основному, українці, а їх налаштовують один на одного. Зрозуміло, диригенти та їхні покровителі – наверху або за кулісами.

Ось і в Дніпропетровську після «кровавої неділі» 26 січня, коли була скоєна провокація «тітушками», які перебували в приміщеннях облдержадміністрації і облради під керівництвом божків обласного рівня, знову розкрутився махових істерії. Рівно через тиждень, 2 лютого, одночасно проведено два заходи – майданівський і антимайданівський. Перший – традиційно біля пам’ятника Чкалову у парку Глоби, а потім – хода центральною артерією міста до Європейської площі і продовження мітингу там, а другий – біля Дніпропетровської ОДА.

На перший зібралося до трьох тисяч, на другий – приблизно стільки ж. Як там, так і там виступаючі поливали протилежну сторону брудом. Правда, на мітинг опозиції люди, як їх не намагаються залякати, прийшли добровільно, на провладний – сказати за всіх важко, але багато – за рознарядкою.

Зараз у виробничих колективах та інших структурах продовжується тенденція залякування керівниками своїх підлеглих за принципом: «Побачу на мітингу – вижену з роботи!» (мається на увазі опозиційні заходи). Зрозуміло, що влада, насамперед, захищає Систему і своє місце у ній, народ у переважній більшості – за зміну Системи. Тож влада і боїться, щоб народ, не дай Боже, масово не перекинувся у на бік тих, хто вже чітко зрозумів, що Систему треба міняти і відкрито бореться за це.

Та час працює вже проти всієї Системи, не кажучи про тих, хто її намагається, інколи найбруднішими методами, захистити. Отже, останнє слово за українським народом – будемо і надалі піддаватися облудній чужій ідеології та її агентам впливу, які постійно намагаються збити нас з пантелику, чи беремо на озброєння ідеологію власну – як надійну зброю, що приведе до встановлення нашої Системи, яка і забезпечить добробут та гідність усім громадянам, а не «вибраним».

Настав час діяти – відступати нікуди!Создан 02 фев 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником