К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

ЗБРОЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКИХ ПРОТЕСТУВАЛЬНИКІВ

На козацьких землях – козацький дух!Дніпропетровщина – єдина область України, що повністю розташована на землях Козацьких Вольностей. До того ж, тут проживає найбільша кількість українців (хоча, правда, частково зденаціоналізованих). І все ж у масі своїй у нас ще не зник козацький дух. Це надає сили, наснаги і розуму. За весь час проведення мітингів і віче (якщо не рахувати провокацій 26 січня) масові заходи проходили мирно, хоч це не значить, що протестувальники мають хоч дещицю поваги до нинішнього режиму.

Із кожним днем все більше жителів регіону розуміють – режим повинен бути зламаний! Сьогодні, 20 лютого 2014 року, відбувся безпрецедентний випадок на теренах Дніпропетровської області – мирні жителі заблокували виїзд потягом 25-ї десантної бригади до Києва із місця дислокації у Новомосковському районі.

Протягом 8 годин протистояння була застосована наймогутніша зброя – Слово! Вдалося переконати керівництво десантної бригади не виконувати злочинний наказ – воювати армії із власним народом. Ті, хто віддавав такий закон, безумовно, ще понесуть заслужену кару. До цього вже спонукає кров убієних і поранених на столичному Майдані.

Увечері на Європейській площі, що в центрі Дніпропетровська, пройшов черговий мітинг, де було проінформовано про цей інцидент та чимало інших останніх подій дня. Отже, друзі, Розумом і Словом теж можна перемагати, бо правильно і вчасно мовлене може зробити дуже багато. Нам треба не тільки зламати режим, а й створювати нову Систему співжиття.

Про позицію, що сьогодні все більше віддзеркалюється в душах народу, мені вже не раз довелося писати, цитуючи основну частину «Програми дій українського народу з 2012 року» на базі Головних норм Звичаєвого Права, бо там те, що потрібно переважній кількості із нас, а не нашим сьогоднішнім «правителям». Тож, озброюємося Звичаєвою народною ідеологією, а перемога – не забариться!Создан 20 фев 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником