К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

"ОМОН" НЕ "БЕРКУТ", "БЕРКУТ" - НЕ "ОМОН"?

Злочинні накази ніхто не повинен виконувати!Події в Україні кінця 2013 – початку 2014 року сколихнули весь світ. Один із найдревніших народів планети в черговий раз хотіли поневолити. Не вдалося і ніколи не вдасться! Перед смертельною небезпекою люди здригнулися, знову проснувся волелюбний козацький дух, який століттями кликав і вів українців на боротьбу з усіма загарбниками. Концентрація його акумулювалася на Майдані.

Кожен свідомий українець зрозумів – треба змести не тільки нинішню диктаторську владу, а й усю Систему, бо при нинішній, скільки б ми не міняли владу, покращення не буде. Намагаючись зберегти награбоване в українського народу, влада задіяла силові структури, у тому числі спецпідрозділи «Беркут».

Із цього приводу хочу навести невеличкий уривок із своєї книги «Січеславщина козацька. Учора, сьогодні,завтра» (2013), першого в Україні дослідження козацтва з позиції Звичаю та Звичаєвого Права українського народу (стор. 140):

«Окремо хочеться сказати про штаб Війська Донського в Ростові-на-Дону. Це – колишній дім Парамонових, де згодом знаходилися різні організації, у тому числі Будинок політосвіти обкому КПРС. Потім влада вирішила віддати приміщення різним торгівельним фірмам, але козаки сказали: «Ні!» Кілька разів вони займали будівлю, але її все одно не хотіли передавати, а «водили за ніс». Коли в черговий раз обманули, у вересні 1992 року 22 молодих офіцери вночі на свій страх і риск заволоділи приміщенням, потім для підтримки прибули козаки із станиць. Проти них направили загін автоматників-спецназівців, але… вийшла осічка. Спецназівці повернулися назад і здали на склад зброю, заявивши: «МИ У КОЗАКІВ СТРІЛЯТИ НЕ БУДЕМО!» У цей час до козаків підходили робітники і говорили: «Тримайтесь! Якщо щось – на допомогу піднімемо все місто». Приміщення лишилося за козаками…».

Багато співробітників «Беркуту» та інших силових структур вже зрозуміли – їх обманним шляхом намагаються використати у своїх цілях кучка бандитів у Законі. У числі перших із Києва добровільно повернувся на місце своєї дислокації тернопільський «Беркут», який заявив, що ІЗ СВОЇМ НАРОДОМ ВОЮВАТИ НЕ БУДЕ! Рішення гідне поваги. Зараз ті, хто віддавав злочинні накази, уже почали втікати з України. А хлопцям же жити тут, серед народу! Зрозуміло, що в один момент психологію кожного важко змінити. На реабілітацію потрібен час. Та іншого виходу немає. На насиллі міцну державу не збудуєш і довго при владі не утримаєшся. Тим більше в Україні.Не той менталітет у нас!

Українець довго обмірковує, але у відповідальний момент може кинути все і стати на оборону своєї гідності. Зрозуміло, боротьба ще не закінчилася. Просто так злодії і грабіжники від своїх фантастичних статків не відмовляться. Як пристрелений хижак, вони нароблять ще багато біди, але вороття до старого вже не буде.

Ми не повинні спинятися на півдорозі. Скинувши режим олігархів, треба чітко ставити питання про повернення із зарубіжжя украдених у громадян України грошей, а не брати чергові кредити у МВФ, чи будь-кого. Тих коштів, що вивезені з України, достатньо для відновлення економіки.Щодо позичань, то тимчасово треба накласти заборону на це і новому уряду дозволити брати чергові кредити лише при згоді народу, а не якоїсь групки, і то не під чужі «реформи», що передбачають подальшу «прихватизацію» великих державних об’єктів, а то й землі.

Не треба нас і надалі дурити! «Процвітаюча» Америка внаслідок запозичень у приватного банку (Федеральна резервна система) вже стоїть на грані краху. Її державний борг становить понад 17 трильйонів доларів! Нас же заштовхують у боргову яму силами «Беркуту» та «демократичною тріскотнею» деяких політиків.

Українці самі знають, що таке справжня демократія. Вона визрівала в надрах народу століттями і тисячоліттями і зафіксована у Звичаї та Звичаєвому Праві українського народу. Її оборонцями були запорозькі козаки, а сьогодні став Майдан. Саме там формуються стратегічні напрямки майбутнього України.Создан 21 фев 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником