К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

ДНІПРОПЕТРОВСЬК - БЕЗ ЛЕНІНА

Рано чи пізно приходить прозрінняЗвечора 21 лютого у центрі Дніпропетровська було багатолюдно. Велика група людей зібралася біля пам’ятника Леніна на площі його імені для того, щоб назавжди знести ще один символ комунізму. Пам'ятник, що простояв з 1957 року, вдалося звалити із постаменту далеко за північ. А вже вдень, почувши новину, сюди посунув народ.

Думки були різні, але загальна більшість сходилася на тому, що це треба було зробити давно. На жаль, на численні пропозиції громадськості місцева влада не реагувала. Був цивілізований вихід із подібної ситуації – зняти пам’ятник із обліку і перенести в музей як експонат часів комуністичної диктатури. Правда, якщо це потрібно для нащадків. Чому така ненависть до «вождя світового пролетаріату»?

Спочатку наведу цитату із своєї книги «Січеславщина козацька. Учора, сьогодні, завтра» (2013): «Комуністична ідеологія – іудейська. Обізнані люди її збагнули вже давно і помітили багато чого спільного із Біблією. Та й самі більшовики відразу після жовтневого перевороту 1917 року в Росії внаслідок запаморочення від неочікуваного успіху це не дуже й приховували. У підтвердження – лише один яскравий факт.

У серпні 1918 року із благословення Леніна під керівництвом Троцького у місті Свіяжськ біля Казані відкрито пам’ятник першому, на їх думку, комуністу – Іуді Іскаріоту. Комуністи широко розповсюджують ідею, викладену Карлом Марксом у «Маніфесті Комуністичної партії», що у них немає національності, цим самим агітуючи працювати інші народи на користь лише єдиного – «богообраного».

Справа в тому, що в основоположника концепції міжнародної пролетарської революції предками як по материнській, так і батьківській лініях були цілі династії рабинів, що і сформувало його світогляд. В основній своїй праці «Капітал» Карл Маркс заклав ряд серйозних помилок з точки зору інших народів та й розвитку людства в цілому, що на практиці призвело до багатомільйонних жертв як у Радянському Союзі, так і в інших комуністичних країнах. Чи не основною помилкою автора стало визначення створення додаткового продукту лише із затрат людської праці без врахування природної енергії Сонця (правда, уважний читач помітить, що в останньому томі він намагався виправити цю помилку, хоча хто дочитував «Капітал» до кінця?)».

Опівдні людей прибувало все більше і більше. Прийшли й поодинокі прихильники ленінської ідеї. З'явилися навіть під трьома георгіївськими прапорами кілька десятків «єдинонеділимців», яких натовп зустрів під вигуки «Ганьба!». Ті ж, у свою чергу, кричали те ж саме. Так що важко було зрозуміти, кому ж ганьба?

Не обійшлося й без провокацій. Невідомий, якого відразу затримали, сильно вдарив одного з присутніх по переніссю так, що полилася кров, що зафіксовано на фото. Звалений пам’ятник, що розпався на великі шматки, лежав на землі і всі бажаючі отримували частинку відбитого чи відпиляного з нього «сувеніру на пам'ять». Я особисто не захотів такої пам'яті – віє дуже негативною енергетикою.

Багато дніпропетровців схиляється до думки перейменувати площу Леніна у майдан Героїв.Создан 22 фев 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником