К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

ЯК ДНІПРОПЕТРОВЦІ РОЗПРАВЛЯЛИСЯ ІЗ ГУБЕРНАТОРОМ ОБЛАСТІ КОЛЕСНИКОВИМ ТА ЙОГО ПАТРОНОМ ЯНУКОВИЧЕМ

У день жалоби 23 лютого 2014 року точка народного гніву зашкалювалаТак багато за останні місяці ще не збиралося людей на Народне віче у Дніпропетровську, як 23 лютого 2014 року. Воно традиційно проходило біля входу у парк культури та відпочинку імені Глоби біля пам’ятника Чкалову. І виступаючі, і всі присутні розуміли – частковою перемогою у Києві народна революція не завершилася.

Попереду – ще багато роботи по заміні влади не тільки в центрі, а й на місцях. Кожен представник влади повинен пройти люстрацію. Кожен! Особлива увага звернена на необхідність контролю за використанням бюджетних коштів на всіх рівнях та державної власності.

На цей раз ні «Беркут», ні просто міліція мітингувальників, практично, не охороняли. Всюди – самооборона місцевого майдану. Правда, правоохоронці були за кілька сотень метрів – біля Будинку спілок, де зібралося до сотні агресивних антимайданівців із «Советского центра», «Союза советских офицеров» і їм подібним та ще невідомо кого – дуже схожих на тітушок. Вони стояли на вузькому проході, де зазвичай проходили мітингувальники від парку Глоби до Європейської площі для продовження своїх заходів. Передбачалася провокація, до якої цілеспрямовано готувалися її учасники і отримували останні настанови від своїх керівників. Правда, це їм не вдалося.

Після закінчення віче мітингувальники пішли не на Європейську площу, а направилися до облдержадміністрації та облради, що поруч одна з одною, щоб висловити своє чітке «Ні!» обласній владі. Зрозуміло, що у вихідний день ОДА і облрада не працювали. Самооборона зайняла чільне місце біля входу. Без проблем група зайшла у приміщення ОДА.

Керівник «правого центру» у Дніпропетровську Андрій Денисенко за підтримки тисяч мітингувальників вимагав відставки губернатора області Дмитра Колесникова та голови облради Євгена Удода – членів Партії регіонів. У цей момент із приміщення ОДА були винесені один за одним великі портрети губернатора Дмитра Колесникова і президента поза законом Віктора Януковича і кинуті то ніг протестувальникам. Ті, хто стояв поближче, кинулися до них і розтоптали вщент. Ось така шана тим, хто будував «Україну – для людей!». Довели!

Після того Андрій Денисенко направився до будівлі облради. Двері були закриті. Після кількох дзвінків вийшов один із охоронників. Кілька хвилин перемовин і в приміщення запустили керівника «правого центру» разом із кількома журналістами. В супроводі охоронника піднялися на п’ятий поверх до приймальні, яка теж була на замку. Ніяких портретів чи чогось іншого компрометуючого в пустих коридорах не було виявлено і всі спокійно вийшли із приміщення. Після того Андрій Денисенко дав інтерв’ю тележурналістам, яке, надіємось, вже, або буде оприлюднене.

У Дніпропетровську створені дружини самооборони, які (на цей раз частково уже з міліцією!) контролюють ряд державних та інших важливих об’єктів від різних непередбачених ситуацій, у тому числі і від знищення документів, що засвідчують злочини диктаторського режиму Януковича та Партії регіонів перед українським народом.Создан 23 фев 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником