К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

ТАКОГО МІТИНГУ ПРОТЕСТУ ДНІПРОПЕТРОВСЬК ЩЕ НЕ БАЧИВ

У день Прощення багато тисяч дніпропетровців були однодумцями в зупиненні путінської агресії проти УкраїниНа традиційне щонедільне віче 2 березня 2014 року у Дніпропетровську прибули не менше десяти тисяч людей. Це ті, хто прийшов не за чиєюсь вказівкою, чи рознарядкою, а за покликом свого серця – як веліла його совість. Мітинг-віче проходив біля облдержадміністрації. Вся територія між ОДА і облрадою та обабіч була заповнена мітингувальниками. Було багато транспарантів, плакатів та іншої наочної атрибутики. Основна тема – зупинити агресію путінської Росії.

Напередодні у Дніпропетровську «Правим сектором» була оголошена загальна мобілізація.

В обладміністрації працював обласний штаб народного порятунку, а поруч – люди масово записувалися в народну самооборону. Про масштаби говорить те, що ті, хто вів запис, працювали без перепочинку. Однією із вимог, яку озвучив керівник обласного штабу «Правого сектору» Андрій Денисенко, треба негайно призначити нового губернатора, прокурора області та начальника обласного управління Служби безпеки України. Правда, коли було оголошено під кінець віче, що новим губернатором Дніпропетровщини призначено Ігоря Коломойського, реакція народу на майдані-віче і поза ним була далеко неоднозначна. Час розставить свої точки над «і».

На мітинг прийшли люди різних національностей. Багато рукотворних плакатів були російськомовними – кожен писав так, як вважав за потрібне. Ось лише кілька із них: «Я – русский и не нуждаюсь в защите Путина», «Днепр – не Россия», «Путин – вон из Украины!», «Путин – фашист!» і багато інших. Ораторів було настільки багато, що перелік лише їхніх імен займе чимало часу.

Важливо, що у численних виступах звучали слова до єдності громадян України, не залежно від національності та віросповідування, щоб сьогодні захистити державу від зовнішньої агресії та підігріву негативів у середині країни. Саме у день Прощення треба простити багато попередніх образ, щоб кожен зрозумів свої помилки і думати, як далі жити.

Безумовно, не зникнуть багато протиріч у соціальній, національній та іншій сферах багатогранного життя. Але український народ повинен сам, без диктату із зарубіжжя, обирати свій шлях і йти по ньому.Создан 02 мар 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником