К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

«ШАБАШ» АНТИДЕРЖАВНИКІВ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ

Козацтво – лише ширма для «защитников Отечества»Біля театру опери та балету у Дніпропетровську у неділю, 16 березня 2014 року в черговий раз зібралися антидержавники. Серед організаторів і учасників – «Союз советских офицеров», «Советский центр», «Русский блок», комуністи та всі інші, хто ненавидить все українське. Це підтверджують їхні виступи, плакати тощо.

Головне – багато виступів брехливі, замішані на дезінформації, суміші об’єктивних фактів із явною брехнею та міфах. Розумні люди відчувають суть цієї маячні, а інші? Чи вони нею вже зомбовані так, що не можуть тверезо оцінити реалії?

Особливо вражає блюзнірське використання запорозької козацької наочної агітації. Козацтво, тим більше запорозьке, є чисто українським. Для чого його тоді використовують ті, хто всіма клітинками ненавидить Україну? Для відведення очей? Ймовірно. Для антидержавників – це ширма, щоб привернути до себе обманом певну кількість недалеких людей. Напередодні організаторів попередили, щоб не було провокацій і екстремістських закликів тощо. А чи можна вовку заборонити їсти ягнят, посваривши йому злегка пальчиком?

У жодній цивілізованій державі не дозволено розповсюджувати ідеї проти її державного кордону, тим більше іноземними громадянами. Пора вже СБУ і МВС серйозно зайнятися подібними організаціями. Не вистачає сил? Тоді зверніться до народу – допоможемо! Варто продивитися частину фото, щоб зробити правильні висновки.Создан 16 мар 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником