К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

ДНІПРОПЕТРОВСЬК ЗАХИЩАЄ СЕБЕ

Козацький дух живить борців за Волю УкраїниСьогоднішній день, 16 березня 2014 року, для Дніпропетровська, як і для всієї України і навіть світу, один із найтрагічніших і напружених у сучасній історії. Саме на сьогодні у Криму запланований невизнаний ніким, крім Росії, та заборонений ВР України так званий референдум про статус півострова. Російські військові розгулюють по всьому Криму і намагаються проникнути далі в глиб нашої території, блокують українські військові частини, державні будівлі, залякують кримчан і разом із проросійськими активістами роблять грубі провокації. На сьогодні планувалися у ряді східних і південних областей численні провокації з боку громадян Росії та російської «п’ятої колони» в Україні.

У Дніпропетровську в цей день було майже безлюдно – на вулицях, у магазинах, на ринках. Багато людей «прикипіли» до телевізорів та Інтернету, намагаючись не пропустити останніх новин з Криму та інших «гарячих точок» України. І лише у центрі міста було значніше пожвавлення. По кілька сотень людей зібралися на два прямо протилежні мітинги: на площі Героїв Майдану – патріотичні українські сили, а через дві трамвайних зупинки – проросійські. Крім того, значна частина «Правого центру» несла охорону важливих державних будівель – не виключалися їх захоплення та блокування з боку антидержавників та приїжджих «гостей» із Росії.

Дозвіл на проведення мітингу на площі Героїв Майдану отримано лише напередодні увечері, тож багато жителів міста не знали, що він відбудеться. Лише ті, хто прийшов інтуїтивно, став його учасником. Основна тема – зупинити російську агресію проти України. Про це говорили абсолютно всі виступаючі.

Однією із інформацій, що не пройшла мимо уваги, був заклик опозиціонерів блокувати у Дніпропетровську виступ «Кубанського козачого хору» за те, що він підтримав Путіна-фашиста. Безумовно, не з доброї волі. Але факт залишається фактом. Недавно стало відомо, що Путіна підтримала і велика кількість творчих людей РФ, серед яких – відомий художник, який… помер у 2005 році! Одним словом, агресивний тиск не тільки на українців, а й на своїх співгромадян.

У нас, дійсно, дуже багато проблем у різних сферах, оскільки ми ще повністю не вирвалися із лабетів тієї Системи, що створювалася роками. Та то вже – наші проблеми. Путін боїться, що росіяни теж почнуть революційні змагання за своє краще життя. Тому йому й потрібно відволікти увагу росіян від власних проблем і задушити Україну, щоб вогонь Майдану не перекинувся до Росії і не спалив всю диктаторську Систему.Создан 16 мар 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником