К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

МАЙДАН НІКОЛИ НЕ ПРИПИНИТЬСЯ, ДОКИ НЕ ВИРІШИТЬ ЗАВДАНЬ

Чергове Народне віче у Дніпропетровську ставить нові вимогиНародне віче Дніпропетровська, що останнім часом проходить щонеділі із 12.00 на площі Героїв Майдану біля ЦУМу, щоразу обговорює все нові і нові питання, які ставить життя. Безумовно, зараз основним на черзі денній є окупація української території російськими військами. Окрім того, вирішується і багато іншого, зокрема, по заміні влади на місцях, підбір порядних професіоналів у державницькі структури тощо.

До обласного центру із своїми болями звертаються і мешканці інших регіонів Придніпров'я. Наприклад, сюди приїхала група жителів райцентру Васильківка і представник повідомила, що в усіх районах замінили голів райдержадміністрацій, а в їхньому – ні. Була надана інформація про корупцію в районі, де, практично, править Партія регіонів, а кілька депутатів від «Батьківщини» – ніякі.

На жаль, подібна ситуація і в багатьох інших районах, де партії «роздавали» далеко не чистим на руку попереднім керівникам різних структур. Це ще раз підкреслює принцип «розділяй і володарюй». Отже, ми повинні боротися за таку Систему, де партії не повинні відігравати основну роль у суспільстві і не повинні бути інструментом приходу до влади, про що вже не раз говорилося.

Однією із цікавинок нинішнього зібрання була зустріч трьох козаків із Майдану, які виконали патріотичну пісню під довго не стихаючі овації. Прикметою змін стало і те, що в боротьбу включається все більше молоді, у тому числі студентської. У той же час непокоїть, що проросійські активісти продовжують проводити антидержавну політику на козацьких землях. Зрозуміло, це можна пояснити кількома причинами, у тому числі слабкістю нової влади, старим негативним багажем від попередньої, прямим втручанням Росії та її агентів в Україні у наше життя тощо. Майдан не припинить своєї діяльності, поки не вирішить назрілих проблем. В іншому випадку – це завдання Третього Майдану!Создан 24 мар 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником