К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

ПОЛІТИЧНИЙ БРУД: ВИКОНАВЦІ Є, ЗАМОВНИКІВ – ВИЯВИМО!

У Дніпропетровську здійснено чергову провокацію по маніпулюванню думокВсе почалося із дзвінка на мій мобільний телефон у вівторок, 25 березня 2014 року, о 10.32 з номера 068-560-80-69. Оскільки я не міг відразу відповісти, то хвилин через 15 передзвонив сам, представився, бо даний номер не значився у моєму списку. Мені повідомили, що турбує «Фронт змін», мовляв, мені не доплатили за вибори народних депутатів 2012 року і попрохали із паспортом підійти о 16.30 на Набережну, 39.

Ми були членами виборчої дільничної комісії разом із дружиною, тож і поїхали разом. Прибувши на місце на 15 хвилин раніше, біля вказаного будинку зустріли давніх знайомих, поспілкувалися. Люди поступово почали підходити ще, зібралося кілька десятків. Приїхали представники, практично, всіх місцевих телеканалів із камерами. Дехто взяв інтерв’ю навіть у нас.

Якась дивина, що на таку незначну подію відразу стільки журналістів! Уже через кілька хвилин виявилося, що ніяких доплат не буде. Обмануті і ображені колишні члени виборчих комісій і спостерігачі почали дзвонити на номери, з яких їх запросили сюди (а їх виявилося кілька) і всюди була одна відповідь: «Даний номер не використовується». Спантеличений натовп почав помаленьку розходитися. Раптом з'являється група осіб, які перед телекамерами заявили, що їм на виборах 2012 року «Батьківщина» не заплатила гроші.

Отакої! Причому ж ми з дружиною, інші люди, навіть з тієї дільниці, де були ми – нам заплатила як держава, так і партія, хоча, даючи згоду на членство в комісії, ми навіть не обговорювали суму за свою роботу, оскільки хотіли чесних виборів, а гроші – то було не основним.

Дві найагресивніші жіночки, які зафіксовані і на фото, почали активну пропаганду проти «Батьківщини», потім показали звернення до народного депутата Андрія Павелка від цієї партії за сімома підписами (на фото) повернути їм гроші. Коли я спитав в однієї з них, скільки їй не доплатили, вона сконфужено відповіла: «Не знаю». Подумалось: «Щось не те. Стільки часу мовчали і раптом згадали!» Значить – інша підноготна і в неї є конкретні замовники.

Очевидно, скоро все стане на свої місця. Ми, в свою чергу, формуємо ініціативну групу для подання в суд на виконавців цієї брудної гри. Особисто разом із дружиною вимагатимемо відшкодування матеріальних і моральних збитків (а вони немалі!) від виконавців, які зафіксовані і на фото, і в підписах під зверненням. До нас уже долучаються й інші, кого намагалися «використати». Серед наших друзів, на щастя, є кілька досвідчених адвокатів, витрати ж за адвокатські та інші послуги доведеться нести виконавцям цієї брутальщини.

Щодо замовників – до них теж бумерангом повернеться організована акція. Надіємося, що осторонь не залишаться й зацікавлені політичні сили, оскільки попереду ще не одні вибори.


Борис КОВТОНЮК, член Національної Спілки журналістів України

Фото автора


P.S. З приводу цієї справи звертатися:

тел.067-270-81-36, 050-205-83-15 E-mail: kovtonjuk@ukr.netСоздан 25 мар 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником