К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

ЗЕМЛЯКИ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО ЇЇ НЕ ПІДТРИМАЛИ!

На Народному віче у Дніпропетровську – знову пристрастіМинає 40 днів із загибелі «Небесної сотні». Тож на традиційному Народному віче у Дніпропетровську, яке проходить щонеділі з 12.00 на центральній площі – Героїв Майдану, це було одним із ключових питань. Поруч із лампадками на гранітні плити лягли живі квіти. Так чи інакше, більшість промовців торкалися цього питання. Адже дуже дорого заплатила Україна за повалення диктаторського режиму Януковича-Азарова і наслідки його доведеться ліквідовувати ще дуже довгий час. Вшановуючи загиблих, нам треба думати, як жити далі, щоб не зрадити пам'яті тих, хто заплатив за прагнення Волі власною кров'ю.

Поступила пропозиція усім, хто зможе, у вівторок, 1 квітня (хоч день вибрано і невдалий), на 10.00 прийти на пікет до облдержадміністрації з вимогами прискорити заміну керівників райдержадміністрацій та інших структур, причетних до зловживань при поваленому режимі.

Попереду у нас вибори на пост Президента України та парламентські. Тож ця тема теж широко обговорювалася. Коли напередодні я прослухав по Першому каналу повністю (рідкісне явище!) пряму трансляцію із ХІІ з'їзду ВО «Батьківщина», де Юлю Тимошенко одноголосно висунули кандидатом на найвищу посаду в Україні, а особливо її виступ із програмою власного бачення подальшого розвитку держави, то, якби вибори були того дня, напевне б, загіпнотизований ораторським мистецтвом, схватив би бюлетень і побіг до урни, віддавши свій голос за землячку (правда, з програмами інших претендентів ще не знайомився – можливо, що вони у стократ ще кращі!)

Зовсім інше бачення у дніпропетровського євромайдану. Від його імені голова обласної організації Української народної партії Анатолій Сокоринський оголосив, що у них – єдиний кандидат: Петро Порошенко (це при тому, що однопартієць пана Анатолія з УНП теж боротиметься за державну булаву). Прапорів «Батьківщини», «Свободи» та інших політичних партій тут не було, а це значить, що сьогоднішній майдан вони масово не підтримали. Причини – невідомі.

Чесно кажучи, тяжко на серці. Щось не те діється на теренах нашої держави. Народ пошматували на частки за принципом «розділяй і володарюй!» Якщо хтось і надалі від імені будь-якої партії щось белькотатиме про єдність і згуртування (звичайно ж, лише навколо нього!), не вірте таким ораторам.

Єднання в ім'я добробуту всього народу настане лише тоді, коли вибори в державні органи та місцевого самоврядування будемо проводити не за партійними ознаками, а за діловими та людськими якостями кожного претендента. Безумовно, для цього треба міняти законодавство про вибори та багато іншого, включаючи Основний Закон – Конституцію України. Іншого виходу просто немає. Багато говорять про зміну Системи, але кожен при цьому думає по-своєму. Без одночасного соціального і національного захисту народу ніколи не настане примирення і буде зріти грунт для Третього Майдану. Фактично, він уже зріє. Це треба чітко пам’ятати і тим, хто при владі, і тим, хто мріє туди потрапити.

Щодо антидержавників. Вони теж збиралися цього дня біля театру опери та балету. Їхня кількість була вдвічі меншою від учасників Народного віче. Ними ж давно вже повинні займатися прокуратура, СБУ та міліція. Підстав достатньо.Создан 30 мар 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником