К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО ВІДМОВИЛАСЯ ВІД РІДНИХ І БЛИЗЬКИХ ДРУЗІВ!

Така заява шокувала Дніпропетровськ і змусила багатьох задуматисяНародне віче, що відбулося 6 квітня у Дніпропетровську, було відмінним від усіх попередніх хоча б тим, що, хоч і проходило періодами емоційно, ввійшло у конструктивніше русло. Обговорювали проблеми цілісності України, перевантаження влади та злочини попередньої, насамперед, на місцях і багато інших. Але основний лейтмотив – вибори Президента.

Якщо раніше із трибуни деякі оратори проголошували, що «наш Президент – Порошенко», то на цей раз такого не було. І це справедливо, адже Революцію здійснювали представники різних партій, а ще більше – безпартійних. Тож активно агітувати із трибуни перед людьми, які мають різні погляди, за єдиного кандидата, тим більше в першому турі – це, м’яко кажучи, некоректно.

І все ж пристрасті не стихали поза трибуною. Люди дискутували, обмінювалися думками тощо. Однією із найпопулярніших тем було те, що Юлія Тимошенко відмовилася… від рідних і близьких друзів. Про це вона заявила на першому телеканалі увечері в п’ятницю, про що вже наступного дня рознесли й інші ЗМІ.

А суть така: обговорюючи проблеми корупції в Україні і полемізуючи із одним із своїх суперників на пост Президента України Добкіним, Юлія Володимирівна заявила (як коментували ЗМІ – божилася), що у її родичів і близьких друзів немає бізнесу в Україні!

Безумовно, у Тимошенко родина невелика. Багато знають і її тітоньку Ульяхіну, яка очолює Дніпропетровську обласну організацію «Батьківщини», яка має немалий бізнес. Чи тітка – то не рідня? А якщо близькі друзі не мають бізнесу в Україні, то виникає кілька питань: хто ці друзі і де вони мають бізнес тощо. Можна б ще багато додати, але, вважаю, цього не варто робити, оскільки на найвищий державний пост нашої держави мітять і набагато гірші претенденти.

Тимошенко – відомий у світі політик і неабиякий оратор. Кожне її слово відслідковується багатомільйонною аудиторією. Будь-яка фальш, чи неточність, стає резонансною. Тож треба робити висновки.

І ще один факт, що озвучений на віче і різонув слух: у Дніпропетровській СШ №26 директор Світлана Корж під розписку зобов’язувала підлеглих іти на антимайдан. Безумовно, такі факти не поодинокі, але їх треба відслідковувати і після ретельної перевірки відповідними органами давати законну оцінку. До речі, школа має цікаву і гідну історію. Втягувати ж під примусом педагогів у брудні політичні ігри – злочин. Не в кожну школу приходять високі посадовці, а ось у цю 14 лютого нинішнього року завітав сам губернатор Дніпропетровщини (тепер уже – колишній) Дмитро Колесніков. Тож, очевидно, Світлана Олександрівна має якийсь зиск за таку співпрацю.

Почувши цю інформацію, ми відправилися і на антимайдан, щоб подивитися, що ж там насправді робиться сьогодні (матеріал – поруч із цим нижче). Я особисто, маючи власні погляди, що не співпадають з позицією жодної політичної партії і жодного із претендентів у Президенти, як і раніше, на жаль, буду голосувати за кращого із гірших. Але обов’язково буду!

По можливості, маючи вже немалий досвід, допоможу у виборчому процесі, щоб не допустити фальсифікацій. Сьогодні найважливіше – зберегти суверенітет і цілісність України, хоча, як бачимо, це вже тимчасово порушене.

Щоб не говорити загадками, я – противник політичних партій (будь-яких!), бо вони розколюють суспільство. Формувати Верховну Раду можна, і ми до цього прийдемо, зовсім за іншими критеріями. Теж саме стосується й інших державних і виборних посад. Попереду у всіх нас ще багато випробувань, але сьогодні аж ніяк не можна допустити, щоб на корені знищити те, що викристалізується у майбутньому у державу, про яку мріяли і за яку гинули мільйони наших одноплемінників, у тому числі і на Майдані.Создан 06 апр 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником