К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

ПРО РОСІЯН, ЯКІ МАСОВО СПІВПРАЦЮВАЛИ ІЗ ФАШИСТАМИ

Спочатку треба розгребти сміття у власному домі, а потім вказувати комусьСьогодні слово «бандерівець» одне із найпопулярніших навіть поза Україною. Насамперед, його часто вживають російські та проросійські політики та їхні підспівувачі. Якщо коротко, то відомо, що бандерівцями називали і називають соратників і послідовників провідника українського націоналізму Степана Бандери.

У роки Другої світової війни бандерівці воювали на два фронти – як з німецькими окупантами, так і з радянськими за Незалежність України. ОУН-мельниківці притримувалися іншої точки зору: спочатку разом із німцями розбити Радянський Союз, а потім воювати за Незалежність своєї країни. Ось так схематично хто є хто.

Взагалі, кількість українців, які воювали на боці гітлерівської Німеччини, порівняно, невелика.

А що ж у Росії було у ті часи? Там, навпаки, кількість росіян у рази перебільшує українців, які йшли «не в ногу» із комуністичною пропагандою.

Висновки робіть самі.


Русские коллаборационистские формирования во Второй мировой войне [+] Комитет освобождения народов России

[+] Русская освободительная армия

1-я русская национальная бригада СС «Дружина»

29-я гренадерская дивизия СС «РОНА» (1-я русская)

30-я гренадерская дивизия СС (1-я белорусская)

30-я гренадерская дивизия СС (2-я русская)

Батальон Муравьёва

Высшая немецкая школа для русских офицеров

Дивизия «Руссланд»

Добровольческий полк СС «Варяг»

Зеленая армия особого назначения

Народная бригада Каминского

Отряд Николая Козина

Русская вспомогательная полиция

Русская гражданская вспомогательная полиция

Русская национальная народная армия

Русская освободительная народная армия

Русский корпус

Русский отряд 9-й армии вермахта

Служба порядка

Хиви

1-й Синегорский Атаманский казачий полк

1-я казачья дивизия (Третий рейх)

15-й казачий кавалерийский корпус СС

Казачий полк фон Безелагера

Казачий Стан Казачий полк Кононова

Казачий полк Котулинского

Отдельный казачий корпус (Третий рейх)

Казачий полк фон Рентельна

Казачий полк фон Юнгшульца

 

Украинские

Батальоны «Нахтигаль» и «Роланд»

Охранная полиция (шутцманшафт)

14-я гренадерская дивизия СС (1-я украинская)

и несколько куреней УПА

которые сотрудничали в определённые промежутки времени.

Вот ведь в чём суть истериии пороросийских сил на счёт пособничества фашизму.

 

«В 1943 году число добровольцев, служащих в восточных частях, достигло 800 000 чел…» В той же час це ж видання пише, що в дивізію «Галичина» «было отобрано 13 000 человек», при цьому уточнюючи, що: «Украинцы шли служить в дивизию главным образом из-за опасения в противном случае оказаться в числе отправленных в Рейх на работы … Немцы, в свою очередь, тоже не очень доверяли украинцам.»

Порівняйте: 13 000 солдат – українська дивізія і 800 000 (!!!) – російських військ на стороні Гітлера.

Далі ще цікавіше: «14 ноября 1944 года в Праге состоялся учредительный съезд Комитета Освобождения Народов России (КОНР). В армию КОНР началось массовое вступление добровольцев. Только за 20 ноября поступило около 60 000 заявлений. В ноябре число заявлений увеличилось до 300 000, а в декабре – до 1 000 000». Про те, що це були лише російські добровольці читаємо там же: «Хотя Гиммлер настаивал на том, чтобы КОНР стал всероссийской организацией, украинцы, белорусы, грузины и казаки отказались присоединиться к Власову».

І це вже в кінці війни. До речі, багато дискутується, чи чекав Сталін поразки Варшавського повстання, чи ні? Але ніхто не говорить, що під час повстання у Варшаву таки ввійшли росіяни – бригада колишнього радянського капітана, а потім нацистського генерала Камінського. «Бригада Каминского приобрела самую скверную репутацию. Особенно сильно бригада «прославилась» во время подавления Варшавского восстания в 1944 году. Лишь бригада СС «Dirlewanger», укомплектованная преступниками, набранными в немецких тюрьмах и концлагерях, могла соревноваться в жестокости с РОНА.»

Насамкінець про Прагу. Її визволяли росіяни, правда не ті. «Национальный совет Чехословакии решил начать вооруженное восстание, которое началось 5 мая. В тот же день чехи по радио запросили у союзников помощь... Красная Армия остановилась, очевидно, ожидая пока немцы ликвидируют восстание, то есть сделали то же, что и в августе 1944 года во время Варшавского восстания. Не получив помощи от союзников, чехи обратились к генералу Буняченко (командир 600 Infanterie-Division (russ.)) Утром 6 мая дивизия вступила в Прагу и к вечеру очистила город от гитлеровцев». Потім дивізія відійшла в американську зону і тоді вже в Прагу увійшли радянські війська.

Така правда згідно з російськими(!) дослідницькими джерелами. Невелика зрада є супутником всіх воєн. Проте тут встає питання, хто і чим же так допік російському народу, що аж мільйон (!!!) російських солдат зголосився повернути зброю проти своїх, в т.ч. і у рядах СС? Це до послідовників сталінської маячні про народи зрадники. А також до тих, хто кричить про нацизм у Львові і носиться з портретами Сталіна – прислужника Гітлера протягом перших двох років II світової війни з 1939 р. по 1941 р. Адже ніхто інший, як Йосиф Віссаріонович протягом цього часу постачав сировину і продукти в Німеччину, посилюючи вермахт і допомагаючи поневолювати Європу

А тих, хто воював слід поважати, незалежно від національності. Без крику провокацій та політики, бо полеглим потрібна молитва, а не прапори. Мертві сорому не мають!Создан 06 апр 2014  Комментарии       
Всего 2, последний 3 года назад
kyivian 25 янв 2015 ответить
Цікавий історичний матеріал.Хочу почитати щеє.
   
ludvas1 29 янв 2015 ответить
Я, в основному, займаюся літературною і краєзнавчою роботою, переважно козацтвом і махновщиною. Правда, коли під руки втрапляють інші цікаві матеріали, не проти поділитися ними з іншими.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником