К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

КОМУНІСТИЧНУ ПАРТІЮ УКРАЇНИ – ЗАБОРОНИТИ!

Ідеології, що не сумісні з державотворенням, не мають права на існуванняПро заборону Комуністичної партії в Україні розмови ведуться вже давно. Був період (на зорі відновлення української державності), коли це було зроблено. На її місце спливла Соціалістична партія Олександра Мороза, куди, в основному, ввійшли перефарбовані комуністи. Згодом недалекоглядні українські політики знову дали добро на офіційне функціонування Компартії України.

Сьогодні на повен голос стало питання про остаточну і безповоротну заборону Комуністичної партії на теренах України – як політичної сили, що протидіє становленню нашої держави. Фактів – хоч відбавляй. Не будемо нагадувати, як Росія встановлювала «диктатуру пролетаріату», у тому числі в Україні, що вилилося у багатомільйонні жертви внаслідок військової окупації, голодоморів, репресій. Та це – не випадковість. Така концепція викладена у програмі основоположника теорії комунізму, за якою передбачалось здійснити «світову пролетарську революцію», а на піраміду влади поставити єдиного царя, який би керував роботами-пролетаріями, у яких «немає нації». Коли стало зрозуміло, що це неможливо, Ленін обґрунтував теорію побудови комунізму «в окремо взятій країні».

А що сьогодні? У черговий раз немає смислу говорити, як і за що голосують комуністи (переважно взагалі не голосують) у парламенті. Давайте краще подивимося, як вони ведуть себе лише в одному місті – Дніпропетровську. За останні місяці комуністи взаємодіяли на антимайданах з усіма антиукраїнськими силами – регіоналами, «Руським блоком», «Руським єдінством», «Национальным освободительным движением» (НОД), яке очолює депутат Держдуми РФ Євген Федоров, «Союзом советских офицеров» та іншими яскраво вираженими проросійськими силами.

На свій заявлений офіційно мітинг у день нинішнього Першотравня, правда, вони прибули без більшості із вище перерахованих антиукраїнських співучасників. Проте, поруч із атрибутикою «Советских офицеров» з'явився прапор «Юго-Восток». Основна тема мітингу: «Фашизм не пройде!» (правда, вони і самі не розуміють, чи не хочуть збагнути, що самі найближче стоять до фашизму, ніж ті, кого намагаються звинуватити в цьому). Напередодні президентських виборів йшла агітація і за свого лідера – Петра Симоненка. Хоч агітувати майже не було кого – пару сотень однодумців, ще трішки «ротозіїв» та тих, кому потрібно знати, що тут діється.

На мітингу Комуністичної партії України не було жодного державного прапору, а це ще раз підкреслює антидержавну діяльність цієї політсили. Було чимало радянської символіки, що заборонена ще одним із перших Указів першого Президента України. Аргументовано про це підтверджують і фото з мітингу.

Зрозуміло, нинішній парламент, очевидно, не в змозі прийняти Закон про заборону Комуністичної партії України, яка є фактично антиукраїнською і підтримується ззовні. Це завдання наступного парламенту. Найкращий вихід – щоб комуністи взагалі більше ніколи не потрапили у Верховну Раду – це була б найвища оцінка українського народу їхньої ворожої діяльності. В усякому випадку Генеральна прокуратура, СБУ та інші державні органи повинні зібрати аргументи, щоб відкрити кримінальні справи проти антидержавників. На це є відповідні закони і підстави.

Напевне, хтось задасть питання: «А як же бути із соціальним захистом, про який несамовито кричать комуністи?» На це дана чітка відповідь у «Програмі дій українського народу з 2012 року» (є на цьому та багатьох інших сайтах, опублікована в книзі «Січеславщина козацька. Учора, сьогодні, завтра (2013) та розповсюджується іншими способами). Соціальний захист повинен бути пріоритетом тієї держави, в якій ми живемо, а не отруйною приманкою із-за рубежу, як це намагаються робити демагоги від імені народу. Врешті-решт, соціальний захист народу залежить від нього самого – кому буде довіряти керівництво собою.

 

Борис КОВТОНЮК

Фото автора і Людмили КОВТОНЮК

м.ДніпропетровськСоздан 01 мая 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником