К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

ДНІПРОПЕТРОВСЬК ВІДЗНАЧИВ ПЕРШОТРАВЕНЬ

Український державний прапор над Дніпром – ознака стабільності регіонуНинішній Першотравень, на відміну від загрозливих передбачень, у Дніпропетровську пройшов порівняно спокійно, якщо не рахувати невеличкого комуністичного мітингу комуністів, де вони поливали брудом усе українське, про що йшлося у попередньому фоторепортажі «Комуністичну партію України – заборонити!».

Чи не найбільшим дивом нинішнього Першотравня була поява вертольоту із великим державним прапором над Дніпром-Славутичем. Він зробив кілька кіл на рікою, а потім пролетів над містом, символізуючи, що Придніпров'я, де проживає найбільше українців, було, є і буде українським. Місто жило розміреним життям.

Перед цим біля облдержадміністрації зібралися люди, щоб висловити свою підтримку мирному розвитку України і невтручання в її справи Росії, яка на сьогодні є для нас ворогом №1. Поруч – пам’ятний камінь про створення Алеї «Небесної сотні» і сама Алея із портретами загиблих на Майдані у Києві, у тому числі нашого земляка Сергія Нігояна. Неподалік від ОДА – парк культури і відпочинку імені Лазаря Глоби, козака-засновника цієї прекрасної природної перлини. Там – тисячі відпочиваючих, у тому числі з дітворою. Почала функціонувати дитяча залізниця, діє багато атракціонів, широко розгорнута торгівля.

Одним словом, як і в попередні мирні часи. Було чимало масових мирних заходів в усіх куточках міста. Правда, дорослі періодично обговорюють останні події, їх тривожать сепаративні намагання проросійських сил. У Дніпропетровську такий шабаш не пройде! Всюди виставлені блок-пости, проводиться посилена робота із тими, хто намагається дестабілізувати обстановку в регіоні. Частково про сказане розповідають і фото, зроблені в цей день.

Тож жителі Донбасу можуть по-доброму позаздрити придніпровцям. Втім, відомо, що у східних регіонах проросійські елементи опираються на різних кримінальних злочинців, наркоманів тощо. Це вже біда і проблема всієї України. Її треба рішуче вирішувати якнайшвидше, щоб ракова пухлина не розповсюджувалася.

 

Борис КОВТОНЮК

Фото автора і Людмили КОВТОНЮК

м.ДніпропетровськСоздан 02 мая 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником