К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

ВЕЛИКА БРЕХНЯ І ГІРКА ПРАВДА ПРО ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ

Дніпропетровці вшанували загиблих у Другій Світовій війні і відзначили День примиренняВосьмого травня кілька сотень із патріотично налаштованої громади Дніпропетровська вшанували загиблих у Другій Світовій війні і відзначили День примирення. Захід розпочався о 16.00 на Європейській площі, а потім його учасники пройшли із державними прапорами і плакатами центральною артерією міста – проспектом Карла Маркса – до парку Калініна, де поруч із меморіальним комплексом пам'яті загиблих у минулій війні відбувся мітинг. Панахиду по загиблих відслужили священики УПЦ Київського патріархату. Було багато промов дніпропетровських політиків, громадських діячів, рядових виступаючих. Якщо узагальнити їх, то практично всі закликали українців у цей складний час подивитися на все по-новому – очима своєї держави і нації, переосмислити історію і об'єднатися заради захисту власної держави і своїх нащадків.

У минулій війні Україна втратила понад 8 мільйонів своїх синів і дочок, а ще більше було скалічено. І якою ж на цьому фоні виявляється нахабна брехня нинішнього президента Росії Путіна, що, мовляв, вони б виграли ту війну і без України. Саме основний нащадок СРСР сьогодні веде проти нас неоголошену війну – як наскрізь брехливу інформаційну, так і військову, підтримує і фінансує сепаратистів.

Виступаючі закликали поважати українців і тих, хто воював у складі Червоної Армії, і тих, хто боровся у лавах УПА як проти гітлерівців, так і проти червоних.

Сьогодні, як ніколи, важливе примирення. Ми змогли примиритися і з німцями, і з румунами, і з угорцями та іншими, з ким воювали. Настав час це зробити і в середині країні, а не продовжувати розпалювати ворожнечу. Треба з історії робити правильні висновки і думати про майбутнє!Создан 08 мая 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником