К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

БОЛЮЧЕ СВЯТО З ДОМІШКАМИ ОТРУТИ

Проросійські сепаратисти знову намагаються порушувати стабільністьВ Україні, напевне, не знайдеться жодної родини, у якій би хтось не загинув, не пропав безвісти, чи не був поранений у роки Другої Світової війни. Тому День Перемоги для переважної кількості людей – болюча дата. Традиційно у цей день до Монументу Слави у Дніпропетровську приходять тисячі людей, щоб віддати шану тим, хто своєю кров'ю захищав рідну землю від загарбників. У нинішніх заходах взяли участь близько 15 тисяч жителів і гостей міста.

Сьогодні майже всі зрозуміли, що Україна, будучи колонією, стала заручницею між гітлерівським і сталінським режимами. Тож треба із розумінням ставитися до українців, які воювали на радянському боці так само, як і до тих, хто вже тоді став на шлях збройної боротьби за Самостійну Україну. Саме тому в останні роки напередодні цієї дати і проводять День пам'яті за загиблими у роки Другої Світової війни та День примирення.

На жаль, маніпулюючи трагічною долею українців, і нині дехто підсипає сіль у довго невиліковні рани. Насамперед, це стосується проросійських сепаратистів, яких ідейно підживлюють кремлівські верховоди. Якщо абсолютна більшість дніпропетровців відзначала 9 травня з глибоким шануванням ветеранів, то сепаратисти знову взялися за «свою музику». Так, сумнозвісний голова громадської організації «Союз советских офицеров Украины» та блоку громадських организацій «Советский центр» Віктор Марченко, відкриваючи мітинг проросійських сил неподалік від Монументу Слави (пам’ятник-танк), ні про яке примирення навіть не говорив. Навпаки, розпалював національну ворожнечу між українцями. Навіть багато ветеранів його виступом були шоковані і, випадково виявившись там, покинули збіговисько антидержавників. Вони чітко розуміють – з такими «проповідниками» нормального життя не буде.

В цілому, проросійські сили зібрали навколо себе близько тисячі людей, які потім пройшлися по набережній з великим «колорадським» полотнищем, вигукуючи: «Днепр, вставай!», «Донбасс, мы – с тобой!», «Одессу не простим!», «Под Бандерой жить не будем!» тощо. Заспівали і свою любиму пісню «Вставай, страна огромная!». Правда, мізерні долі відсотків антидержавників (як для міста-мільйонника) не отримали підтримки у тих, хто хоче жити у мирі та спокої у власній державі, а не в новій імперії.

Партійних прапорів, крім комуністичних, регіонів і «Удару», біля Монументу Слави, практично, не було ніяких. Особливо вирішила влаштувати піар правляча у місті Партія регіонів. У найлюдяніших місцях на набережній регіонали понаставляли десятки своїх агітаційних наметів на підтримку свого кандидата на пост Президента України Добкіна. Правда, у місцевих жителів уже з'явилася алергія на регіоналів, тому вони проходили мимо, абсолютно не реагуючи на пропоновані агітки.Создан 09 мая 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником