К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ ВІЧЕ НЕ ВІДБУЛОСЯ

Проблем же – хоч відбавляй. Пахне третім Майданом? Революцією!!!Взяти участь у Народному Віче (ДНІПРОПЕТРОВСЬК)

15.06 об 11:00 м. Дніпропетровськ, біля будівлі Дніпропетровської ОДА Лінк:http://anonssicheslav.blogspot.com/2014/06/blog-post_11.html Організатор: Майдан Січеслав

«15 червня 2014 року в неділю в Дніпропетровську відбудеться Народне віче «Настанови Президенту». Захід розпочнеться об 11:00 біля будівлі Дніпропетровської ОДА. На Віче планується сформувати пакет настанов адресованих новообраному Президенту України Петру Порошенко під гаслом: «СЬОГОДНІ – ВІРИМО, ЗАВТРА – ПЕРЕВІРИМО!»

На зібрання запрошені Голова Дніпропетровської ОДА Ігор Валерійович Коломойський (для звіту про виконану роботу на зазначеній посаді за 100 днів, та оприлюднення планів щодо подальшого економічного, соціального та культурного розвитку області), а також керівник ГУ МВС в Дніпропетровській області Віталій Андрійович Глуховеря (для доповіді щодо подальших планів та перспектив розбудови правової держави на теренах нашої області). Запрошуються всі бажаючі.»

Дніпропетровськ ОДА

Щоб читачі швидше збагнули суть, вирішив розпочати ось із цього оголошення (подається без правки). Тож, прочитавши його в Інтернеті, зателефонував другу і, взявши два фотоапарати, разом із дружиною відправилися на віче, продумуючи наперед, як краще подати матеріал із запланованого заходу. Тема серйозна і безпосередньо зачіпає інтереси кожного громадянина України.

При підході до ОДА розгубилися – немає нікого. Вдалині обабіч біля Алеї «Небесної сотні», правда, помітили невеличку групу людей із державними прапорами. Попрямували туди. Народ потроху почав збиратися – десь біля двох сотень, ми ж чекали, щонайменше, декілька тисяч. Для міста-мільйонника – це майже ніщо.

Вже на початку заходу стало зрозуміло, що віче, як такого, не буде. Про це повідомив і один із організаторів заходу – голова обласної організації УНП Анатолій Сокоринський. Причина, мовляв, що оголошено траур у зв’язку із падінням літака в Луганську і загибеллю всього екіпажу та сорока військовими на борту. Про це всі, практично, вже знали і багато прийшло у траурному одязі або ж із траурними стрічками.

І все ж, навіть на траурному віче треба, насамперед, владі говорити про ситуацію в державі, де гинуть наші співвітчизники. На жаль, у даному разі влада взагалі відмежувалася. Чи її так запрошували? Причина завжди знайдеться. Слухати ж штатних виступаючих, м’яко кажучи, вже надокучило. Тим більше, переконувати один одного в енний раз, що «все не так». Якраз хотілося почути представників ОДА та їх структур. Одним словом, народ знову розвели, а потрясіння повітрям перед мізерною кількістю людей, яких влада так і не почула, практичної користі не принесла.

В одного із присутніх під час слухання чергового оратора вирвалося: «Буде третій Майдан». У відповідь почув від сусіда: «Буде Революція!!!» І це не просто слова. Ті, хто прийшов, дійсно, хотіли направити пакет настанов і вимог до Президента України Петра Порошенка, почути звіт обласної влади за 100 днів роботи і зробити свої висновки. Адже вже намітилися кулуарні рішення на призначення людей, яких взагалі не можна допускати до управління державою. Тож знову все частіше звучить вимога: «Люстрація!».

Я не хочу зараз критикувати нового Президента. Він же повинен розуміти, що йому дано максимум рік-півтора на вирішення кардинальних проблем в Україні. Якщо будуть позитивні зрушення, то цей термін може продовжитися за умови виконання курсу, виробленого Майданом. У черговий раз, при спробі знову обманути народ, такої наруги над собою українці вже не потерплять. Це, думаю, розуміють і внизу, і наверху, кому тимчасово довірили владу.

І все ж, вважаю, головна причина того, що народу, у такий важливий для України день, було мало, залежить і від організаторів. Практично, ніде оголошень про віче (за винятком названої інформації в Інтернеті) не було. Чи не тут «собака зарита», що Дніпропетровськ такий пасивний? Чи так задумано?Создан 15 июн 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником