К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ «СВОБОДА» НАСТУПАЄ НА ГОРЛО ВЛАДІ

Протистояння із Майдану перекинулося в адміністративні стіниСьогодні, 17 червня, відбувся черговий раунд боротьби між дніпропетровською міською владою і «Свободою» за підтримки ГО «Майдан Січеслав» та інших громадських і політичних організацій. Причина – підвищення тарифів на автоперевезення.

Спочатку протестувальники зібралися біля входу у міськраду, а потім піднялися у зал засідань на сьомому поверсі, де понад півсотні місць. Декому навіть довелося стояти у проході.

Перед переговорами із представниками міської влади керівники «Свободи» поставили ультиматум – видалити із зали відомого антиукраїнця керівника місцевих осередків «Союзу советских офицеров» і «Советский центр» Віктора Марченка, який закликав ввести російські війська в Україну. Після настирливих вимог присутніх тому нічого не залишалося, як покинути зібрання.

До місцевої влади було чимало запитань і претензій, що сконцентрувалися цього разу навколо недавнього підвищення тарифів на міські автоперевезення та вимога відмінити таке рішення на завтрашній сесії. Були наведені ряд аргументів, що спонукали ріст ціни – у тому числі різні корупційні схеми (систематичні побори чиновників від влади, міліції, ДАІ тощо), недотримання умов договорів та інші.

Перевізники, у свою чергу, висували власні контраргументи – щодо подорожання пального, величини маршрутів, амортизаційні витрати та інші затрати. Замість передбаченої години для діалогу дискусії, що інколи доходили до звичайного базарного балагану, затягнулися довше, ніж удвічі.

Найцікавіше те, що представники влади заявили, що вони вперше чують про різні корупційні схеми (у тому числі якісь побори). Після такої відповіді протестанти втратили інтерес до ведення ділового вирішення проблем і намітили конкретні дії по очищенню нинішньої влади.

Навіть коли люди розходилися, не могли зрозуміти, чому тендери виграють ті, хто возить дорожче, і навіть з іншого міста (Одеси), хто не платить у бюджет Дніпропетровська, та багато інших речей. Дійсно, чому?

До речі, назавтра самооборона «Свободи» та інші майданівці збираються протистояти дерибану землі – виступити із своїми вимогами перед депутатами міськради з цього приводу. Тут же – без прокурора уже не розібратися. Тож, якщо бути справедливим, багатьом чиновникам рано чи пізно доведеться все одно відповідати за скоєне у незаконному розподілу землі та інші порушення. Відчувається, що «Свобода» принципово взялася за справу.Создан 17 июн 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником