К О З А Ц Ь К А М У З А Бориса КОВТОНЮКА

НЕ ЗАЛИШАТИСЯ ДИВАННИМ МРІЙНИКОМ

А Ви плануєте своє життя наперед?Ще в юності я чітко знав, що хочу в цьому житті, про що робив нотатки у ранніх щоденниках і йшов до намічених віх навіть «через тернії». Основне із закарбованого у рядках збулося, хоча, безумовно, траплялися і необдумані кроки, але, врешті-решт, не раз набивши «гулі на лобі», повертався до намічених планів.

Зараз, коли вже сьомий рік на заслуженому відпочинку, конкретно планую своє життя лише на рік-п'ять вперед. І не просто мрію, лежачи на дивані, а деталізую кожен день, тиждень, місяць, відсіваючи другорядне, щоб чітко бачити реальність наміченого. Вважаю, якщо цього не робити, то у житті буде хаос і туман, а багато що із задуманого так і залишиться на рівні бажаного.

Моє золоте правило відоме – щоб щось зробити, треба робити. Не буду багатослівним: подаю основне, як хочу прожити нинішній рік. Через 12 місяців подивимося на результати. Можливо, такий підхід наштовхне ще не одну людину, хто так не робить, до цілеспрямованості і чіткості у подальшому житті.

 

ПЛАН-ЗАВДАННЯ НА 2015 РІК

1.Максимально сприяти АТО і всьому українському народу у ліквідації небезпеки, насамперед, з боку Росії.

2. Безхмарне небо у сімейних стосунках. Дбати про здоров'я. Вживати лише свіжу і без шкідливих домішок їжу, бажано місцевого виробництва. Звести до мінімуму вживання алкоголю та тютюнопаління.

3.Організовувати велосипедні, водні, автомобільні та піші походи по Придніпров'ю в рамках краєзнавчих експедицій «Придніпров'я – край козацький!» та «Дорогами Нестора Махна».

4.Брати активну участь в обласних спортивних змаганнях серед ЗМІ. 5.Побувати на безлюдному острові.

6.На 70-80% завершити книгу «Унікальні люди Придніпров'я». 7.Значно поповнити колекцію фігур козаків.

8.Відпочити на морі.

9.Знайти спонсорів для своїх книг.

10.Побити хоча б один із власних рибальських рекордів: щука – 4,5 кг, короп – 2,8 кг, карась – 1,05 кг, лин – 0,8 кг.Создан 03 янв 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником